Rīgīas pilsētas piezīmes
Rīgīas pilsētas piezīmes

Paralēli ikdienas dienasgrāmatas pierakstiem, krājas arī dienasgrāmata fotogrāfiju mapē.

Pārskatot gados sakrāto, suņi, saulrieti un pilsētas nejēdzības vijas kopā ar neparastiem un reizēm mazāk pamanāmiem niekiem.  Daudz pārvietojos, ejot kājām, un bildes top, spontāni reaģējot uz apstākļiem, bez konkrēta mērķa vai vēstījuma, kā jau dienasgrāmata ar to, kas notiek vai varētu notikt. Pārsvarā pēc laika tiek aizmirsts par faktu, epizodi, paliek fotogrāfija, ko var interpretēt pēc savas patikas un izdevības.

Mežā naktī ir baisi. Kāpēc gan- dabiskākā vide, kurā cilvēkam ir iespēja būt kā daļai no dabas. Tomēr pašsajūta par to neliecina. Bail no vilkiem, no lapsām, no trakiem aļņiem vai meža cūkām. Diez, kurš gan te baidās vairāk. Šķiet, ka tur kaut kas nograbēja. Tur nočabēja, tur kāds bija. Bet nebija.
Reizē ar ekonomisko krīzi pasaulē, arī Latvijā iestājās finanšu krīze. Tā kā Latvijas mežus mēdz dēvēt par mūsu zaļo zeltu, saprotams, ka šo resursu sāka aktīvāk izmantot, lai lāpītu budžeta carumus. Strauji tika palielināti mežu izzāģēšanas apjomi. Lai gan atbildīgās amatpersonas aktīvi skaidroja, ka tas esot normāls process un meži izaug vairāk nekā tos gadā nozāģē, tomēr sabiedrības vairākums bija sašutis. Un joprojām ir sašutis.