Unlikely Models Camp | Kadri un aizkadri

Jau otro gadu modele Ginta Lapiņa kopā ar Dāvi Sakni rīkoja jauno modeļu nometni Unlikely Models Camp Igates pilī.

Nometnes ir tādas kā pasaku mikro pasaules. Tās apvieno daudz labu lietu, bet ir gaistošas un to atmosfēru ir ļooti grūti izstāstīt vai atkārtot. 

Bija liels prieks viesoties Unlikely models camp. Liels paldies Aigai, ka ņēma mani līdzi kā savu asistentu, un milzum liels paldies Gintai Lapiņai par šo iespēju tur būt.

Noteikti ir kāds apzīmējums foto žanram – “fotografēt pār plecu citiem fotogrāfiem” – bildes kā aizkadri un citi brīvie kadri starp sesijām un sesiju laikā. Paldies Aigai Rēdmanei, Natālijai Berezinai, Jūlijai Verbickai un Olgai Jakovļevai, kā arī Sebastian Nylén, ka varēju ielūkoties fotosesiju procesos.
Paldies visiem, ko sanāca satikt šajās dienās, lieliskajai make-up komandai Ditas Graudas vadībā un Dianas Payton matu komandai, paldies Vitai un Dāvim – tas bija patiesi foršs piedzīvojums. 


Paldies arī jaunajām modelēm par atsaucību.

Unlikely Modles Camp

Ģirts Raģelis

Jāni Ločmelis, Artis Eglītis un Emīls Trauliņs veidoja aizkadru filmu par nomentes dzīvi un aizkulisēm. 

Evelīna Deičmane

Evelīna Deičmane

Evelīnas Deičmanes portrets no izstādes atklāšanas Kim? Laikmetīgās mākslas centrā

Baletam 100 | Baleta trupas kopbilde

Baletam 100 | Baleta trupas kopbilde

Fotogrāfa Ģirta Raģeļa vadībā top arī jauna baleta trupas fotogalerija. Piedāvājam nelielu ieskatu fotosesijas norisē.  Video: Jānis Ķeris

Zelta Mikrofons | Portreti

Zelta Mikrofons | Portreti

Trešo gadu fotografēju portretus mūziķiem Zelta Mikrofons ceremonijas laikā. Pirms gada bija pandēmijas izaicinājumi, šogad karš Ukrainā. Ir grūti saprast to robežu, cik daudz un kā dzīvot ikdienas dzīvi, zinot kas notiek Ukrainā. Šī gada Zelta Mikrofona ceremonija...

Zelta mikrofons | Portreti

Zelta mikrofons | Portreti

Sadalīti jau 25. Zelta mikrofoni.Otro gadu man bija iespēja fotografēt mūziķus šajā svinīgajā brīdī. Paldies Elitai, Ilzei un Zelta mikrofona komandai par iespēju.Liels paldies arī atsaucīgajai mūziķu ciltij!