Stockholma

Populārākās fotogrāfijas | 2018. gada kopsavilkums

Es esmu viens no dažādu topu un kopsavilkumu faniem. Mūzikas topi, lasītāko rakstu vai paša fotogrāfiju apkopojumi, kurus esmu veicis, cik vien esmu fotografējis.
Patīk apkopot, izvērtēt, redzēt kopsakarības, vai tās pēc sava prāta izdomāt. Gada beigas ir lieliskas, lai apskatītu, parādītu, kas tapis. Tas rada sajūtu, ka ar jauno gadu var visu sākt no jauna, jau citā pakāpienā.
Šoreiz metode vienkārša, gada laikā laikotākās Instagram bildes, kas iezīmē #pilsētaspiezīmes, Dzimšanas dienas izstādi un brīvdienu izbraucienus ar Aigu.
Gads ir bijis lielisks, un visus portretus, pasākumus un reklāmas projektus nav sanācis parādīt, bet apņēmība liela to paveikt jau 2019. gada sākumā!

Sabile miglā
Kurzemes lauki miglā
Aiga Rēdmane
Ziemas GIFs
Aiga Rēdmane
Kandavas Ziemassvētku vecītis
Evelīna Deičmane

Evelīna Deičmane

Evelīnas Deičmanes portrets no izstādes atklāšanas Kim? Laikmetīgās mākslas centrā

Baletam 100 | Baleta trupas kopbilde

Baletam 100 | Baleta trupas kopbilde

Fotogrāfa Ģirta Raģeļa vadībā top arī jauna baleta trupas fotogalerija. Piedāvājam nelielu ieskatu fotosesijas norisē.  Video: Jānis Ķeris

Zelta Mikrofons | Portreti

Zelta Mikrofons | Portreti

Trešo gadu fotografēju portretus mūziķiem Zelta Mikrofons ceremonijas laikā. Pirms gada bija pandēmijas izaicinājumi, šogad karš Ukrainā. Ir grūti saprast to robežu, cik daudz un kā dzīvot ikdienas dzīvi, zinot kas notiek Ukrainā. Šī gada Zelta Mikrofona ceremonija...

Zelta mikrofons | Portreti

Zelta mikrofons | Portreti

Sadalīti jau 25. Zelta mikrofoni.Otro gadu man bija iespēja fotografēt mūziķus šajā svinīgajā brīdī. Paldies Elitai, Ilzei un Zelta mikrofona komandai par iespēju.Liels paldies arī atsaucīgajai mūziķu ciltij!