Pirms nedēļas Alise spēlēja Balerijā, tad nu intereses vadīts ņēmos to filmēt. Saliku kopā vienu dziesmu, kura ir jauna un tai vēl nav nosaukuma.


HD video redzams Vimeo lapā from alise joste on Vimeo.Nu dien jāsaka, ka nebija viegli ar to tikt galā, jo dikti daudz lietu jāapgūst.
Kā izrādās, canon video ir h.264 “formātā” kas nav tas labākais formāts montāžai, bet to var lieliski pārkodēt. Versijas ir dažādas, es gāju Chris Fenwick ieteikto ceļu. Viņa lapā ir atrodami daudz vērtīgi ieteikumi monāžas procesiem.
Viņam ir arī vērtīgi ieteikumi darbu organizēšanā, kas nu man ir kļuvusi ļoti aktuāla tēma – fotogrāfijas darbu gaitā ļoti palīdz The DMA book grāmata un forums.Lai gan te ar man vēl tāls ceļš ejams līdz kārtībai.
Pārsteidzoši, cik tā failu konvertēšana uzlaboja montāžas gaitu, pat uz mana pirms četriem gadiem ražotā datora, Final Cut pro ar HD video tika galā.
Video, šķiet, ir uztaisīts no jauna reizes 4, jo procesā radās kļūdas un ķēpa ar skaņas sinhronizēšanu, jo tā tika ierakstīta atsevišķi, lai uzlabotu tās kvalitāti. PluralEyes nezināmu iemeslu dēļ negribēja strādāt kā nākas ar FCP, tad nu izglāba DualEyes
Interesants gan ir tas video process, bet kā jau viss jaunais – aizņem daudz laika mācoties. Tā kā šāda iespēja ir fotoaparātā iekļauta, turpināšu.