Esam tikuši līdz Sant-Malo Francijas piekrastei. Ir piedzīvota viss krāsainākā izjūtu gamma, Biskaja līcis [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][ no kā bij viss vairāk bail] ļāva jauki izbaudīt burāšanu ,Lamanšs gan sagādāja ballīti.Veiksmīgi izmirka viss, kas vien varēja izmirkt. Jahta šorīt izskatijās kā tāds krāsains ziedu lauks ar visu , ko vien var iznest no tās. Lai pažūst. Tagad smaidīgi graužam franču kruasānus ar rīta kafiju.
Augam gan garā, gan sparā , vel 130 jūras jūdzes un tad jau vilciens – autobuss – lidmašīna – lidmašīna – autobuss un Rīgas ielas zem kājām.
Šķiet, ka jau mēnesi prom būtu. Uz jūras cita dzīve – cits dzīves ritms , cita pasaule – cita realitāte.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]