Ludza 2008.

Bij man tas prieks un laime paviesoties šogad Ludzas vasaras foto skolā. Tā kā turp devos jau otro reizi, bija mazliet bail no “salīdzināšanas “. Bet veiksmīgi no tā izvairijos un ļoti izbaudiju šo laiku. Negulētās naktis,darbs pie projekta joga, porfolio skate, lieliskie cilvēki un pati vieta – Ludza. Tiem, kas tur ir bijuši noteikti parādās mazs smaids sejā. Jo lai to saprastu ir turp kaut reizi jāaizbrauc.

Šogad es darbojos Klusās dabas darba grupā kuru vadija lieliskais Kristofers Millers. Klusā daba un es – līdz šim šķita diezgan neparasts savienojums, bet tieši tapēc tieši to arī izvēlējos , lai iemācītos ko jaunu. Visnotaļ veiksmīga izvēle.

Kā jau otro reizi turp dodties , bija jau nojausma par tur notiekošo, tapēc jau kādu brīdi pirms galā rāpās domas par to , ko un kā gribēšu darba grupas ietvaros realizēt. Jo vienā nedēļā radīt kādu darbu sēriju nav tas vieglākais uzdevums. Patiesībā tur izbildēju tikai vienu filmu – bet tas aizņēma dikti daudz laika un prasija dikti daudz pacietības, bet šķiet, ka izdevās.

Pocket Symphony.

10-07-Pocket-Symphony 1x2.jpg
10-07-Pocket-Symphony 2x2.jpg

Ludzas noslēgumā tapa izstāde – Ludzas kīnoteātrī. Kā tapa ? Te nu tapa video – kas ar kļuvis kā maza tradīcija.

Un nu visiem ir iespēja šīs bildes apskatīt Gētes instītūtā.

Vakar bija tā priecīgā diena, kad mūsu rokās nonāca ISSP 2008 bižu katalogs, kas man šķiet ir iznācis dikti feins. Iekļauti ir visi dalībnieki un tīri idejiski un tehniski tas ir ļoti interesants.[kas ir rakstūrīgi arī iepriekšējo gadu katalogiem] :)

10-07-Ludzas-katalogs.jpg

Viena grāmatiņa, kas patiesībā sastāv no 5 mazām grāmatiņām. Tas ir jāpatur rokā. Cik es zinu , varēs iegādāties Istabā .

Tā nu lūk mums gāja. Vel ir tapusi filma par pašas foto skolas norisi + bilžu dokomentācija. To gaidam/meklējam drīzumā www.issp.lv .

Gribas teikt lielu paldies Foto skolas komandai, jo tas , ko viņi paveici nu dien ir pieminekļa vērtē. Malači .

*Šī īsā vārdu spēle radija dauduz smaidus Ludzas foto skolā. Izmeģini arī Tu – liec to atkārtot kādam , kam lavtiešu valoda ir dikti sveša.