2005. gadā man bij tas prieks un tā laime piedalīties Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Biju kā dalībnieks, kam dalībnieku kartē bija rakstīts fotogrāfs :). Tādi kā es bija vairāk jaunieši. Deva mums filmas, rīcības brīvību un iespēju. Bija laikam arī izstāde.

Tad nu es ar 110% atdevi arī nesos uz visiem iespējamajiem pasākumiem, bildēju visu , kas šķita bildējams. Kapēc es šo stāstu ?! Šodien ir noslēguma koncerts lielajiem Dziesmu un deju svētkiem. Es diemžēl šogad no šiem svētkiem esmu redzējis tik vien kā mazliet klīstošus dalībniekus Rīgas ielās un kādu nejaušu foto galeriju internetā.

Mazliet skumju vadīts pārskrēju pāri ieskanētajam materiālam [ kuru skanēju kaut kur par litra degvīna pudeli :D , jo biju tak skolnieks un , lai to visu ieskanētu foto laboratorijā, nebij tādas finanses .] To gan mēs jūtam uz kvalitāti, lai gan tās kodak filmas ar nebij īsti labas, lai gan bija gana labas mums tad un toreiz. :).

deju-dziesmu-2005- 1.jpg

Bet tā bija fantastiska iespēja un pieredze. Es apbrīnoju un dievinu dziedošas balsis , es tikko biju sācis spēlēties ar foto. Tas viss savienojās vienā lielā mākonī. Biju arī nolsēguma koncertā – pašā augšā , līdzās šiem dziedošajiem jauniešiem . Tā sajūta ir fantastiska. Nu dien .

deju-dziesmu-2005- 2.jpg

deju-dziesmu-2005- 3.jpg

deju-dziesmu-2005- 10.jpg

deju-dziesmu-2005- 9.jpg deju-dziesmu-2005- 4.jpg

deju-dziesmu-2005- 5.jpg deju-dziesmu-2005- 6.jpg deju-dziesmu-2005- 7.jpg deju-dziesmu-2005- 8.jpg

Tagad došos Mežparka virzienā, lai kaut kur pie kādas priedes sēžot paklausītos tās dievišķās balsis.