0201_sodien11.jpg

0201_varnas.jpg

  Laika prognozētāji sola, ka ziema šogad būs. Vecmāmiņa bērnībā teica, ja vārnas sēž koku galos, sals nāk. Vārnas kokos netrūka. Tā sajūta bija mistiska, ka virs galvas tāds ķērcošs mākonis lidinās. Iztraucēju ar savu klik-klik.

0201_sodien31.jpg

Kādas 3-4 dienas jau šis skaistums stāv publiskai apskatei. Cilvēki apskata , nošūpo galvas un dodas tālāk savās ikdienas gaitās. [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][vieta – kāda autostāvieta pie kāda lielveikala]

 p.s

Ar šo ierakstu atklāju jaunu kategoriju blogā, Šodien. Bildes, kas tapušas publicēšanas dienā [+/-] un ir vairāk kā uz ielas/ikdienā/procesā sastapti apstākļi, notikumi, piedzīvojumi.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]